Grafik - častečný úvazek

Grapefruit Company s.r.o.

V Grapefruitu děláme především výkonnostní marketing a pomáháme firmám růst. Od návrhu brandu přes realizaci webových stránek až po tvorbu mobilních aplikací. Pro naše klienty také zajišťujeme správu SEO, on-line kampaní a sociálních sítí. Věnujeme se tvorbě videí a reklam. Naše projekty jsou fresh a mají šťávu.


www.grapefruit.cz

Kontakty na zaměstnavatele

Popis pracovní pozice

Hledáme k sobě parťáka na pozici Grafik!  Pozice kombinuje docházku do zlínskýho kanclíku v novém rodinném domku a částečný home office.

Nejsou pro tebe názvy InDesign, Ilustrator nebo Photoshop nadávky, máš vizuální cítění a víš jak vypadá odstín Very Peri?  Tak to hledáme možná právě tebe! V Grapefruitu jsme totiž otevřeli pozici Grafik.  Rádi s tebou spojíme síly pokud: 

 Máš alespoň rok praktických zkušeností s přípravou grafických reklamních materiálů (web grafika, tvorba bannerů, pop up oken, bulletinů, apod.)

 Umíš sprostě nadávat ve výše zmíněných programech

 Jsi kreativní, máš estetický cítění a hlavně – je na tebe spoleh

A co za to? Peníze haha. Naše agentura roste přímo raketově, což znamená, že když přidáš ruku k dílu, porosteš s námi!  Samozřejmostí je tým pohodových lidí a bacha…️ Jednou za rok pořádáme v Praze Grapefruit party na který musíš být. 

Jestli jsme tě zaujali, pošli nám na email: jakub@grapefruit.cz ukázky své práce (aka portfolio), své CV, napiš nám co máš za sebou (nepopisuj nám prosím rozložení nábytku ve svém pokoji), a když nám to bude dávat smysl, můžeme začít spolupracovat třeba hned. 

Informace o pozici

Název pozice
Grafik - častečný úvazek
Obor
Média, reklama a PR
Místo výkonu práce
Zlín
Požadované vzdělání
Středoškolské s maturitou
Jazykové znalosti a úrovně
Čeština - C2
Typ úvazku
Práce na živnostenský list (IČ)
Hrubá mzda
15 000 – 30 000 Kč

Informace o zaměstnavateli

Kontaktní osoba
Jakub Stejskal
Telefon

Máte zájem o tuto pozici?