Obsluha NC řezacího laseru a NC vysekávacího stroje

Josef Matušík

Popis pracovní pozice

Náplň práce: samostatné nastavení a obsluha NC laseru, příprava materiálu, popis zakázek, řezání jednotlivých dílů v malých i velkých sériích dle výrobního programu.
Požadujeme: znalost profese či vzdělání v technickém (nejlépe strojním) oboru podmínkou, samostatnost, smysl pro přesnost a kvalitu, aktivní přístup k řešení daných úkolů, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem, schopnost pracovat v týmu, loajalitu a vizi dlouhodobé spolupráce, platný ŘP sk. B, fyzickou zdatnost.
Nabízíme: prémie.
První kontakt: emailem.
ov.22.10.20

Informace o pozici

Název pozice
Obor
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Místo výkonu práce
Vsetín
Požadované vzdělání
Výuční list
Typ úvazku
Hlavní pracovní poměr (HPP)
Hrubá mzda
25 000 – 32 000 Kč
Inzerát pochází z úřadu práce

Informace o zaměstnavateli

Kontaktní osoba
Jurajdová Monika
Telefon