Programátor - PHP, CSS, HTML 5

Grapefruit Company s.r.o.

V Grapefruitu děláme především výkonnostní marketing a pomáháme firmám růst. Od návrhu brandu přes realizaci webových stránek až po tvorbu mobilních aplikací. Pro naše klienty také zajišťujeme správu SEO, on-line kampaní a sociálních sítí. Věnujeme se tvorbě videí a reklam. Naše projekty jsou fresh a mají šťávu.


www.grapefruit.cz

Kontakty na zaměstnavatele

Popis pracovní pozice

Hledáme programátora s docházkou do zlínskýho kanclíku v prostředí rodinného domu! Vítáme i studenty VŠ, takže jestli nejsi nepopsaný list papíru čti dál. 
Čím nás zaujmeš? máš základní přehled v online marketingu a trendech webové tvorby PHP, CSS, HTML 5 pro tebe nejsou nicneříkající zkratky máš každý všední den k dispozici 4 hodiny a zvládneš docházet do kanclu pracuješ na sobě a chceš se kariérně posunout dochvilnost a spolehlivost jsou tvá prostřední jména (jako fakt ale )
Čím bychom mohli zaujmout my tebe? jsme připraveni stát ti při boku (ale ne za ) a předat ti své seniorní know-how máme plné ruce práce, což znamená, že s růstem agentury rosteš i ty  jednou za rok se celý Grapefruit (tým maká z celýho Česka) sejde v Praze a vyhodí si z kopejtka  no a samozřejmostí jsou pohodový lidi a fajn prostředí na práci v nově zrekonstruovaném domku ve Zlíně
Co ty na to?   Jestli na to kejváš, pošli nám na email: jakub@grapefruit.cz své CV, napiš nám co máš za sebou za projekty a spolupráce, a když nám to bude dávat smysl, třeba na to kejvnem taky. 

Informace o pozici

Název pozice
Programátor - PHP, CSS, HTML 5
Obor
Informační technologie
Místo výkonu práce
Zlín
Požadované vzdělání
Středoškolské s maturitou
Typ úvazku
Práce na živnostenský list (IČ)
Hrubá mzda
15 000 – 30 000 Kč

Informace o zaměstnavateli

Kontaktní osoba
Jakub Stejskal
Telefon

Máte zájem o tuto pozici?