Projektový manager

Liberty Ostrava a.s.

Popis pracovní pozice

21419 Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství
ZamK
Místo výkonu práce: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kučice
Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem, telefonicky Po-Pá 8-16 hod.

Náplň práce:
Zodpovídá za realizaci strategických investic, specializuje se na Green Steel projekty, spolupracuje a komunikuje se strategickými dodavateli v rámci Evropy, spolupracuje na přípravě plánu investičního rozvoje, monitoruje investiční projekty.

Požadovaný profil:
Min. 2 roky praxe na obdobné pozici, zkušenosti s vedením CAPEX projektů v prostředí hutní společnosti, schopnost strategického vyjednávání, znalost strategického plánování, zkušenosti s vedením projektových týmů, znalost anglického jazyka, Bc. vzdělání (technické zaměření výhodou).

Informace o pozici

Název pozice
Obor
Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech
Místo výkonu práce
Ostrava-město
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Jazykové znalosti a úrovně
Angličtina - C1
Typ úvazku
Hlavní pracovní poměr (HPP)
Hrubá mzda
80 000 Kč
Inzerát pochází z úřadu práce

Informace o zaměstnavateli

Kontaktní osoba
Antal Martin
Telefon